Rám: Look
Materiál: Karbon
Velikost: 55 (ideálně do 180 cm)
Řazení: Shimano Ultegra (2x10)
Kola Mavic Xirium, bezduše pláště: 700x35
Brzdy: mechanické
Původní cena:   74 999 Kč
Aktuální cena: 34 990 Kč
Hmotnost kola:  8,1 Kg
Váhový limit:  102 Kg

Gravel

Cyklokros Look

M-L
Rezervovat toto kolo
Gravelová kola Look jsou vyrobena z lehkého a odolného karbonového materiálu, který zajišťuje vynikající pevnost a pohodlí během jízdy. Díky modernímu designu a preciznímu zpracování jsou ideální volbou pro cyklisty, kteří hledají spolehlivost a vysoký výkon. Půjčení karbonového gravel kola Cyklokros Look je skvělou příležitostí, jak si vyzkoušet špičkovou technologii a užít si jízdu naplno. Bez ohledu na to, zda plánujete krátký výlet nebo delší dobrodružství, naše kola vám poskytnou maximální komfort a jistotu na každém kilometru.

Přijďte si k nám půjčit karbonové gravel kolo Cyklokros Look a objevte nové možnosti cyklistiky s nekompromisní kvalitou a výkonem. Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že budete nadšeni.

Půjčovna Gravel kola v Brně

Pokud milujete dobrodružství, objevování nových cest a zároveň si chcete užít komfort jízdy na kvalitním kole, pak jste na správném místě. Naše půjčovna Gravel kol vám nabízí možnost pronajmout si moderní a spolehlivá Gravel kola pro vaše cyklistické dobrodružství. Gravel kolo je univerzální stroj navržený pro různorodé terény a různé druhy povrchů. Kombinuje prvky silničních kol a horských kol, což ho činí ideálním společníkem pro výlety po silnicích, šotolinových cestách i lehčím terénu. Jeho širší pláště a odolný rám vám umožní prozkoumávat nové trasy, ať už se jedná o venkovské silnice, lesní stezky nebo městské ulice. Všechna naše kola jsou pravidelně servisována a udržována ve skvělém technickém stavu. Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem kola a navrhnou trasy podle vašich preferencí a úrovně zkušeností. Nabízíme různé možnosti pronájmu, ať už si chcete Gravel kolo půjčit na den, víkend nebo delší dobu. Stačí se nám ozvat a domluvíme se na vašich potřebách. Online rezervace: Pohodlně si můžete zarezervovat Gravel kolo přes naši webovou stránku a mít tak jistotu, že vám bude k dispozici. Nechte se unést svým cyklistickým dobrodružstvím s Gravel kolem z naší půjčovny. Ať už chcete objevovat nové trasy, užívat si rychlou jízdu po silnici nebo prostě jen relaxovat v přírodě, Gravel kolo je pro vás tou správnou volbou. Zarezervujte si své Gravel kolo ještě dnes a vydejte se na nezapomenutelnou jízdu plnou zábavy a dobrodružství!

CYKLO PŮJČOVNA / PRONÁJEM

MERIDA Cyclo Cross
M-L

MERIDA Cyclo Cross

Cena od 390 Kč / den