Rám:   Merida Cyclo Cross
Materiál:    Hliník
Velikost:    M - L (55; od 160 - do 180 cm)
Řazení:    Shimano ULTERGRA  2x10
Kola: 28"
Pláště: 622-33 (průměr 33cm)
Brzdy: mechanické ráfkové
Původní cena:   35 999 Kč
Hmotnost kola:  10,2 Kg
Váhový limit:  110 Kg

MERIDA Cyclo Cross je cyklokrosové (gravelové) kolo pro pohodlnou a bezpečnou jízdu různými terény. Je osazeno high-endovou řadou Shimano řazení - Ultegra, která kloubí spolehlivost a lehkost řazení.

Gravel

MERIDA Cyclo Cross

M-L
Rezervovat toto kolo
 1 den  990 Kč
 2 dny  1 500 Kč
 3 dny  2 100 Kč
 4 dny (víkend pá-po)  2 400 Kč
 5 dní  2 600 Kč
 6 dní  2 800 Kč
 7 dní  3 000 Kč
 8 dní  3 200 Kč
 9 dní  3 400 Kč
 10 dní  3 600 Kč

Vratná kauce: 10 000 Kč (prosíme v hotovosti)
Před vypůjčení nutné předložit 2 doklady totožnosti.
Kolo je možné vypůjčit pouze v pracovní dny dle otevírací doby.

Půjčovna Gravel kola v Brně

Pokud milujete dobrodružství, objevování nových cest a zároveň si chcete užít komfort jízdy na kvalitním kole, pak jste na správném místě. Naše půjčovna Gravel kol vám nabízí možnost pronajmout si moderní a spolehlivá Gravel kola pro vaše cyklistické dobrodružství. Gravel kolo je univerzální stroj navržený pro různorodé terény a různé druhy povrchů. Kombinuje prvky silničních kol a horských kol, což ho činí ideálním společníkem pro výlety po silnicích, šotolinových cestách i lehčím terénu. Jeho širší pláště a odolný rám vám umožní prozkoumávat nové trasy, ať už se jedná o venkovské silnice, lesní stezky nebo městské ulice. Všechna naše kola jsou pravidelně servisována a udržována ve skvělém technickém stavu. Vaše bezpečnost je pro nás na prvním místě.

Naši odborníci vám rádi poradí s výběrem kola a navrhnou trasy podle vašich preferencí a úrovně zkušeností. Nabízíme různé možnosti pronájmu, ať už si chcete Gravel kolo půjčit na den, víkend nebo delší dobu. Stačí se nám ozvat a domluvíme se na vašich potřebách. Online rezervace: Pohodlně si můžete zarezervovat Gravel kolo přes naši webovou stránku a mít tak jistotu, že vám bude k dispozici. Nechte se unést svým cyklistickým dobrodružstvím s Gravel kolem z naší půjčovny. Ať už chcete objevovat nové trasy, užívat si rychlou jízdu po silnici nebo prostě jen relaxovat v přírodě, Gravel kolo je pro vás tou správnou volbou. Zarezervujte si své Gravel kolo ještě dnes a vydejte se na nezapomenutelnou jízdu plnou zábavy a dobrodružství!

CYKLO PŮJČOVNA / PRONÁJEM

MERIDA Cyclo Cross
M-L

MERIDA Cyclo Cross

Cena od 390 Kč / den