Rám:   Scott Contessa Solace 25
Materiál:    Karbon
Velikost:    S-M
Řazení:    Shimano 105 (2x10) 
Kola: 28
Brzdy: mechanické
Původní cena:   61 800 Kč
Hmotnost kola:  8,8 Kg
Váhový limit:  90 Kg

Scott Contessa Solace 25 je skvělou volbou především pro ženy, které hledají ultra lehké a pohodlné silniční kolo pro dlouhé a náročné jízdy na silnici.

Více informací o kole: https://kolo.cz/clanek/scott-contessa-solace-25-2014
Silniční kola

SCOTT Contessa (unisex)

S-M
Rezervovat toto kolo
 1 den  990 Kč
 2 dny  1 500 Kč
 3 dny  2 100 Kč
 4 dny (víkend pá-po)  2 400 Kč
 5 dní  2 700 Kč
 6 dní  3 000 Kč
 7 dní  3 300 Kč
 8 dní  3 600 Kč
 9 dní  3 900 Kč
 10 dní  4 200 Kč

Vratná kauce: 10 000 Kč (prosíme v hotovosti)
Před vypůjčení nutné předložit 2 doklady totožnosti.
Kolo je možné vypůjčit pouze v pracovní dny dle otevírací doby.

SCOTT Contessa poskytuje skvělý jízdní výkon, ale také se může pochlubit elegantním designem. Je to spojení funkčnosti a estetiky, které ocení každá cyklistka, která si přeje nejen dobře jezdit, ale také dobře vypadat při svých cyklistických dobrodružstvích.

SCOTT Contessa je elegantní a výkonné dámské kolo, které kombinuje špičkovou konstrukci s ohledem na potřeby ženského těla a výkonnostní parametry potřebné pro dynamické jízdní zážitky. Jeho specifický rám je navržen s ohledem na anatomii ženského těla, což zajišťuje optimální polohu při jízdě a pohodlí i při delších trasách. Díky preciznímu řízení a kvalitnímu odpružení dokáže SCOTT Contessa zvládat různé terény s lehkostí a pohodlím, což zaručuje plynulou jízdu bez kompromisů. Výběr špičkových komponentů jako jsou převodníky, brzdy a kola poskytuje tomuto kole maximální výkon a spolehlivost i při náročných podmínkách. Kromě svých výkonných parametrů se SCOTT Contessa také pyšní elegantním designem, který klade důraz na detaily. Je k dispozici v různých verzích a velikostech rámu, což umožňuje každé ženě najít ideální model odpovídající svým potřebám a preferencím.

Dostupné jsou i široké možnosti barevných provedení a přizpůsobení, takže každá cyklistka si může vybrat kolo, které bude dokonale vyhovovat jejím potřebám i stylu. Nejenom že dobře jede, ale také pěkně vypadá:)

Silniční kola

Servisujeme, stavíme a půjčujeme silniční kola v Brně, která jsou navržená pro dlouhé výlety nebo silniční závody. Tyto kola jsou určena pro jízdu po silnicích a jsou optimalizována pro rychlost, efektivitu a pohodlí na dlouhých vzdálenostech. Obvykle mají tenké pláště a lehkou konstrukci pro snížení váhy a zvýšení rychlosti. Existují různé typy silničních kol, včetně klasických, time trial nebo endurance. Každý typ má své vlastnosti a výhody, které se hodí pro různé typy jízdy a jezdce.

CYKLO PŮJČOVNA / PRONÁJEM

Wilier Cento 1 Air (XL)
L-XL

Wilier Cento 1 Air (XL)

Cena od 490 Kč / den

SCOTT Contessa (unisex)
S-M

SCOTT Contessa (unisex)

Cena od 420 Kč / den

GIANT TCR Advanced (L)
M-LL-XL

GIANT TCR Advanced (L)

Cena od 420 Kč / den

SPECIALIZED Roubaix (L - XL)
L-XL

SPECIALIZED Roubaix (L - XL)

Cena od 420 Kč / den