Rám: Specialized Crosstrail Sport
Materiál:    Hliník
Velikost:    M-L
Řazení: 2x9
Kola: 28"
Brzdy: hydraulické
Původní cena:   21 000 Kč
Hmotnost kola:  13,8 Kg
Váhový limit:  110 Kg

Specialized Crosstrail Sport se soustředí na dokonalou kombinaci pohodlí, všestrannosti a efektivity.

Treková a horská kola

SPECIALIZED Crosstrail (M-L)

M-L
Rezervovat toto kolo
 1 den  600 Kč
 4 dny (víkend)  1500 Kč
 7 dní  2200 Kč
 10 dní  2600 Kč


Vratná kauce: 5 000 Kč (prosíme v hotovosti)
Před vypůjčení nutné předložit 2 doklady totožnosti.

Podrobnější informace k rezervaci ZDE.

Kolo je vybaveno odpruženou vidlicí, rám je vyroben z lehkého a odolného hliníku A1 Premium SL a jeho geometrie je navržena tak, aby se vám na kole sedělo pohodlně již od prvního okamžiku. K tomu přidejte spolehlivé komponenty od Shimana, výkonné hydraulické kotoučové brzdy od Tektro a držáky na přídavné vybavení nebo nosiče.

Treková a horská kola

Servisujeme, stavíme a půjčujeme treková a horská kola v Brně. Treková kola jsou navržena tak, aby byla univerzální a zvládala různé druhy terénu. Jsou vhodná pro cyklistiku v přírodě, horskou cyklistiku, stejně jako pro jízdu po silnici. Mají obvykle pevný rám, tlumiče nárazů a robustní kola s hrubšími pneumatikami pro lepší přilnavost na různých typech povrchu.Pokud toužíte po dobrodružství na dvou kolech a chcete objevovat krásy přírody a vzdálenějších tras, treková kola jsou pro vás tou správnou volbou. Naše půjčovna vám nabízí možnost pronajmout si moderní a spolehlivá treková kola pro vaše cyklistické dobrodružství.

Treková kola jsou všestranná a odolná jízdní kola navržená pro pohodlnou jízdu na různorodých terénech. Jsou ideální pro dlouhé výlety, turistiku, cyklovýlety do přírody nebo pro objevování malebných venkovských cest. S pohodlným posezem a robustní konstrukcí se budete cítit pohodlně a jistě i na delších trasách.
ROZZO SWIFT (S-M)
S-M

ROZZO SWIFT (S-M)

Cena od 260 Kč / den

SPECIALIZED Crosstrail (M-L)
M-L

SPECIALIZED Crosstrail (M-L)

Cena od 260 Kč / den