Triatlonová kola

Servisujeme, stavíme a půjčujeme triatlonová kola v Brně, která jsou speciálně navržená pro triatlon a časovku. Hlavním požadavkem je důraz na váhu a aerodynamiku. Většinou mají vysoké karbonové ráfky a aerodynamické komponenty, které umožňují efektivní využití síly.

Triatlon je sportovní disciplína skládající se ze tří disciplín: plavání, cyklistika a běh. Běžná délka triatlonu se nazývá "standardní" nebo "olympijská" a zahrnuje plavání na 1,5 km, cyklistiku na 40 km a běh na 10 km. Existují však různé délky triatlonu, včetně super-sprintu, sprintu, polovičního a celkového Ironmanu.

Triatlon je populární po celém světě a existuje mnoho mezinárodních závodů, jako je Ironman World Championship, který se koná na Havaji. Tento sport je vhodný pro lidi různých věkových kategorií a závodníci mohou soutěžit v jednotlivých kategoriích podle svého věku a zkušeností. Mezi nejznámější české závody ve středním triatlonu patří MORAVIAMAN (Otrokovice), Czech man (Pardubice), Pálava race (kolem Pálavy) a Pilman (Žďár nad Sázavou). K dlouhým triatlonovým závodům patří především Triatlon Most, Krušnoman a zimní Winterman, který pravidelně startuje v Děčíně s cílem na vrcholu Ještědu.CYKLO PŮJČOVNA / PRONÁJEM

PLANET X Stealth Pro
XXL

PLANET X Stealth Pro

Cena od 390 Kč / den

KUOTA Kueen-K
L-XLXXL

KUOTA Kueen-K

Cena od 690 Kč / den

CANNONDALE Slice
L-XL

CANNONDALE Slice

Cena od 590 Kč / den