Rám:   PLANET X Stealth Pro
Materiál:    Karbon
Velikost:    XL-XXL
Řazení:    Shimano Ultegra 2x10
Kola: 28"
Pláště: 
Brzdy: mechanické
Původní cena:   65 000 Kč
Hmotnost kola:  8,9 Kg
Váhový limit:  105 Kg
Řidítka (hrazda): PROFILE DESIGN CarbonX

Polikač kilometrů na bikepackingových cyklovýletech, který nezklame ani na triatlonových závodech. Pohodlně uveze těžší a vyšší jezdce. Pohodlné a rychlé kolo, které nemá a nezná limity!

Triatlonová kola

PLANET X Stealth Pro

XXL
Rezervovat toto kolo
 1 den  990 Kč
 2 dny  1 500 Kč
 3 dny  2 100 Kč
 4 dny (víkend pá-po)  2 400 Kč
 5 dní  2 700 Kč
 6 dní  3 000 Kč
 7 dní  3 300 Kč
 8 dní  3 500 Kč
 9 dní  3 700 Kč
 10 dní  3 700 Kč

Vratná kauce: 10 000 Kč (prosíme v hotovosti)
Před vypůjčení nutné předložit 2 doklady totožnosti.
Kolo je možné vypůjčit pouze v pracovní dny dle otevírací doby.

Podrobnější informace k rezervaci ZDE.

Závodní kolo navržené pro maximální výkon a rychlost. Jeho aerodynamický rám a vidlice zajišťují minimální odpor vzduchu a vysokou stabilitu při vysokých rychlostech. Kolo je vybaveno výkonnými komponenty, jako jsou karbonové kola, úzké pláště a převodovka Shimano Ultegra.

Rám kola je vyroben z lehkého karbonu, což umožňuje snížit celkovou váhu kola a zároveň zvýšit tuhost a přenášení výkonu. Kromě toho je rám navržen tak, aby minimalizoval odpor vzduchu a zlepšil aerodynamiku kola.

Vidlice kola je rovněž vyrobena z karbonu a je navržena tak, aby minimalizovala odpor vzduchu a zlepšila stabilitu kola při vysokých rychlostech.

Své jméno kolo dostalo podle svého skrytého designu, který minimalizuje odpor vzduchu a zajišťuje vysokou rychlost. PLANET X Stealth Pro je ideální volbou pro závodníky a cyklisty hledající maximální výkon a rychlost.

Triatlonová kola

Servisujeme, stavíme a půjčujeme triatlonová kola v Brně, která jsou speciálně navržená pro triatlon a časovku. Hlavním požadavkem je důraz na váhu a aerodynamiku. Většinou mají vysoké karbonové ráfky a aerodynamické komponenty, které umožňují efektivní využití síly.

Triatlon je sportovní disciplína skládající se ze tří disciplín: plavání, cyklistika a běh. Běžná délka triatlonu se nazývá "standardní" nebo "olympijská" a zahrnuje plavání na 1,5 km, cyklistiku na 40 km a běh na 10 km. Existují však různé délky triatlonu, včetně super-sprintu, sprintu, polovičního a celkového Ironmanu.

Triatlon je populární po celém světě a existuje mnoho mezinárodních závodů, jako je Ironman World Championship, který se koná na Havaji. Tento sport je vhodný pro lidi různých věkových kategorií a závodníci mohou soutěžit v jednotlivých kategoriích podle svého věku a zkušeností. Mezi nejznámější české závody ve středním triatlonu patří MORAVIAMAN (Otrokovice), Czech man (Pardubice), Pálava race (kolem Pálavy) a Pilman (Žďár nad Sázavou). K dlouhým triatlonovým závodům patří především Triatlon Most, Krušnoman a zimní Winterman, který pravidelně startuje v Děčíně s cílem na vrcholu Ještědu.CYKLO PŮJČOVNA / PRONÁJEM

PLANET X Stealth Pro
XXL

PLANET X Stealth Pro

Cena od 390 Kč / den

KUOTA Kueen-K
L-XL

KUOTA Kueen-K

Cena od 690 Kč / den

CANNONDALE Slice
L-XL

CANNONDALE Slice

Cena od 590 Kč / den