Rám:   KUOTA Kueen-K
Materiál:    Karbon
Velikost:    L-XL
Řazení:    Shimano Ultegra 2x10
Původní cena:   160 000 Kč
Hmotnost kola:  7,9 Kg
Váhový limit:  102 Kg
Řidítka (hrazda): Vision TRIMAXPLUS

Nájezd: Do 1000 Km

Kolo ze stáje elitního Slovenského Ironmana Marka Nemčíka. Díky svému výkonnému a aerodynamickému designu je Kuota Kueen-K ideální volbou pro závodníky a cyklisty, kteří hledají vysoký výkon a rychlost. Agresivní posed nemusí být každému pohodlný, ale před závodem si můžete u nás kolo vyzkoušet a projet.

Triatlonová kola

KUOTA Kueen-K

L-XL
Rezervovat toto kolo
 1 den  2 500 Kč
 4 dny (víkend)  4 500 Kč
 7 dní  5 900 Kč
 10 dní  6 900 Kč


Vratná kauce: 10 000 Kč (prosíme v hotovosti)
Před vypůjčení nutné předložit 2 doklady totožnosti.

Podrobnější informace k rezervaci ZDE.

Kuota Kueen-K je vysoce výkonné karbonové silniční kolo, které osedlalo několik vítězu IRONAMANA. Kueen-K je vybavena aerodynamickým rámem z uhlíkových vláken, který je navržen tak, aby minimalizoval odpor vzduchu a zároveň poskytoval co nejvíce tuhosti a přesnosti řízení. Tento rám je vybaven také vnějším vedením kabelů, které pomáhá snižovat odpor vzduchu a vytváří plynulý vzhled celého kola.

Kola Kuota Kueen-K jsou vybavena vysokým standardem komponentů, včetně karbonových vidlic, aerodynamických sedlových trubek a sedel, které poskytují pohodlnou a ergonomickou jízdu. Kueen-K má také velmi nízkou celkovou hmotnost a je schopna rychle akcelerovat a udržet vysoké rychlosti.

V ceně pronájmu jsou základní kola Shimano RS. Pro maximální požitek z rychlosti si doporučujeme připlatit 250 Kč/den a zapůjčit zapletená kola Equator 45 (kazeta 10).

Triatlonová kola

Servisujeme, stavíme a půjčujeme triatlonová kola v Brně, která jsou speciálně navržená pro triatlon a časovku. Hlavním požadavkem je důraz na váhu a aerodynamiku. Většinou mají vysoké karbonové ráfky a aerodynamické komponenty, které umožňují efektivní využití síly.

Triatlon je sportovní disciplína skládající se ze tří disciplín: plavání, cyklistika a běh. Běžná délka triatlonu se nazývá "standardní" nebo "olympijská" a zahrnuje plavání na 1,5 km, cyklistiku na 40 km a běh na 10 km. Existují však různé délky triatlonu, včetně super-sprintu, sprintu, polovičního a celkového Ironmanu.

Triatlon je populární po celém světě a existuje mnoho mezinárodních závodů, jako je Ironman World Championship, který se koná na Havaji. Tento sport je vhodný pro lidi různých věkových kategorií a závodníci mohou soutěžit v jednotlivých kategoriích podle svého věku a zkušeností. Mezi nejznámější české závody ve středním triatlonu patří MORAVIAMAN (Otrokovice), Czech man (Pardubice), Pálava race (kolem Pálavy) a Pilman (Žďár nad Sázavou). K dlouhým triatlonovým závodům patří především Triatlon Most, Krušnoman a zimní Winterman, který pravidelně startuje v Děčíně s cílem na vrcholu Ještědu.CYKLO PŮJČOVNA / PRONÁJEM

PLANET X Stealth Pro
XXL

PLANET X Stealth Pro

Cena od 390 Kč / den

KUOTA Kueen-K
L-XL

KUOTA Kueen-K

Cena od 690 Kč / den

CANNONDALE Slice
L-XL

CANNONDALE Slice

Cena od 590 Kč / den