Rám:   CANNONDALE, Slice 105
Materiál:    Karbon
Velikost:    58 XL (ideálně do 188 cm)
Řazení:    Shimano 105 (2x11)
Kola: 28"
Pláště: 
Brzdy: mechanické
Původní cena:   75 999 Kč
Hmotnost kola:  9,2 Kg
Váhový limit:  102 Kg


Cannondale Slice je díky vysokému výkonu a aerodynamice ideálním kolem pro triatlon nebo časovku.

Triatlonová kola

CANNONDALE Slice

L-XL
Rezervovat toto kolo
 1 den  1 800 Kč
 4 dny (víkend)  3 900 Kč
 7 dní  4 900 Kč
 10 dní  5 900 Kč


Vratná kauce: 10 000 Kč (prosíme v hotovosti)
Před vypůjčení nutné předložit 2 doklady totožnosti.

Podrobnější informace k rezervaci ZDE.

Cannondale Slice je kolo, které zajišťují maximální rychlost a výkon. Jeho speciální tvarovaná rámová konstrukce minimalizuje odpor vzduchu, což zajišťuje lepší aerodynamiku a zvyšuje rychlost. Díky tomuto designu je toto kolo perfektní pro časové zkoušky a triatlonové závody, kde jsou každá vteřina a každý watt důležité.

Rám je vyroben z lehkého karbonu, který snižuje celkovou hmotnost kola a zvyšuje jeho výkon a kolo má také mnoho dalších prvků, které zajišťují jeho vysokou kvalitu a výkon. Aerodynamické vidlice a tvarovaná sedlovka snižují odpor vzduchu a zvyšují pohodlí při jízdě. Speciální držáky bidonů jsou umístěny tak, aby zlepšily aerodynamiku a umožnily snadný přístup.


Triatlonová kola

Servisujeme, stavíme a půjčujeme triatlonová kola v Brně, která jsou speciálně navržená pro triatlon a časovku. Hlavním požadavkem je důraz na váhu a aerodynamiku. Většinou mají vysoké karbonové ráfky a aerodynamické komponenty, které umožňují efektivní využití síly.

Triatlon je sportovní disciplína skládající se ze tří disciplín: plavání, cyklistika a běh. Běžná délka triatlonu se nazývá "standardní" nebo "olympijská" a zahrnuje plavání na 1,5 km, cyklistiku na 40 km a běh na 10 km. Existují však různé délky triatlonu, včetně super-sprintu, sprintu, polovičního a celkového Ironmanu.

Triatlon je populární po celém světě a existuje mnoho mezinárodních závodů, jako je Ironman World Championship, který se koná na Havaji. Tento sport je vhodný pro lidi různých věkových kategorií a závodníci mohou soutěžit v jednotlivých kategoriích podle svého věku a zkušeností. Mezi nejznámější české závody ve středním triatlonu patří MORAVIAMAN (Otrokovice), Czech man (Pardubice), Pálava race (kolem Pálavy) a Pilman (Žďár nad Sázavou). K dlouhým triatlonovým závodům patří především Triatlon Most, Krušnoman a zimní Winterman, který pravidelně startuje v Děčíně s cílem na vrcholu Ještědu.CYKLO PŮJČOVNA / PRONÁJEM

PLANET X Stealth Pro
XXL

PLANET X Stealth Pro

Cena od 390 Kč / den

KUOTA Kueen-K
L-XL

KUOTA Kueen-K

Cena od 690 Kč / den

CANNONDALE Slice
L-XL

CANNONDALE Slice

Cena od 590 Kč / den